Ana SayfaGüncel🎵 | Ceylan Ertem’den ‘Yine de Amin’

🎵 | Ceylan Ertem’den ‘Yine de Amin’

HABER MERKEZİ – Ceylan Ertem’in “Yine de Amin” isimli albümündeki şarkılardan kısa bölümlerin dinlenebileceği bir teaser yayınlandı. Albümün lansman konserleri ise 21-22 Şubat’ta Babylon’da olacak.

Son olarak 2015 yılında, Bulutsuzluk Özlemi’nden Bergen’e geniş bir skaladan özenle seçilmiş parçaları yorumladığı “YUH!” isimli albümü yayınlayan Ceylan Ertem, “Yine de Amin” isimli albümünün kayıtlarını Antep’te gerçekleştirdi.

Ertem’in dördüncü stüdyo albümü olan “Yine de Amin”, önümüzdeki günlerde Sony Music etiketiyle yayınlanacak.

Volkan Öktem, Cenk Erdoğan, Alp Ersönmez, İstanbul Strings ve nice müzisyenin yer aldığı albümün kayıtları canlı olarak yapılırken, albümdeki şarkılardan kısa bölümlerin dinlenebileceği bir teaser da yayınlandı.

bantmag‘in haberine göre albümün ardından hızla konserlere başlayacak olan Ceylan Ertem, ‘Yine de Amin‘in İstanbul lansmanını iki gece üst üste Babylon’da yapacak.


21-22 Şubat’ta Babylon’da gerçekleşecek lansman konserlerinin detaylarını buradan; Ceylan Ertem’in Yine De Amin albümünün ardından gerçekleştireceği tüm konserlerin tarihlerine de buradan ulaşabilirsiniz.