Ana SayfaGüncelPsikanaliz, cinsellik ve aşk üzerine: Mecra’da “Talks & After” programı

Psikanaliz, cinsellik ve aşk üzerine: Mecra’da “Talks & After” programı

HABER MERKEZİ – Ruh sağlığı, psikanaliz, psikoterapi, cinsellik ve aşk ilişkileri üzerine konuşmaların yapılacağı “Talks & After”, 18 Mayıs’ta Kadıköy Mecra Teras’ta. Programın sunuculuğunu Kaan Sezyum, Ardıl Bayram Şahin ve Deniz Özturhan yapıyor; konuk ise psikiyatri öğretim üyesi, psikoterapist ve seks terapisti Prof. Dr. Doğan Şahin.

Bir nevi canlı talk show ve ardından ‘partilenen’ canlı gece programı olan “Talks & After”, 18 Mayıs Cuma günü Kadıköy Mecra Teras’ta.

Sunuculuğunu Kaan Sezyum, Ardıl Bayram Şahin ve Deniz Özturhan’ın yapacağı, konuğun tıp profesörü Doğan Şahin’in olduğu programda DJ’ler ise Sarıyılan ve Emrah Özçiçek.

Talks & After’ın takdimi şöyle:

Mevzu terasta cereyan eder. Birden çok sunucu belki 1 belki de 1 den fazla konuğu konuşturur durur.

Arada seyirciye mikrofonla canlı bağlanarak soru da alınır sohbet de edilir. Tadımız kaçmasın yeter.

Programın sunucuları mizah dergilerinin köşe başı yazarı ve müzik insanı Kaan Sezyum ve akıl , fikir ve etkinlik işleri kişisi Ardıl Bayram Şahin ’e , yazar ve komedyen Deniz Özturhan eşlik ediyor olacak.

İlk programımızın konuğu ise Prof. Dr. Doğan Şahin, psikiyatri öğretim üyesi, psikoterapist, seks terapisti. Ruh sağlığı, psikanaliz, psikoterapi, cinsellik ve aşk ilişkileri muhabbetimizin ince noktalarından.


Program
Kapı Açılış: 20.30
Talks: 21:00
After:23.00

Daha ayrıntılı bilgiye BURADAN bakabilirsiniz.