Ana SayfaGüncelSalpalayın: Gökçe Akçelik, Teoman Kumbaracıbaşı ve Serkan Yılmaz’la söyleşi

Salpalayın: Gökçe Akçelik, Teoman Kumbaracıbaşı ve Serkan Yılmaz’la söyleşi

HABER MERKEZİ – Bu hafta Salpalayın’ın üç konuğu “Replikas” grubunun  kurucu üyesi ve solisti Gökçe Akçelik, oyuncu Teoman Kumbaracıbaşı ve çizeri olduğu “Dudullu Postası” dizileştirilen karikatürist Serkan Yılmaz. Salpalayın 19 Haziran Salı günü saat 21:00’de Kadıköy Salpa’da.

Kadıköy Salpa Bar’da her hafta düzenlenen “Ozzy ile Salpalayın” söyleşi dizisinin bu haftaki konukları Replikas’tan Gökçe Akçelik, oyuncu ve müzisyen Teoman Kumbaracıbaşı ile karikatürist Serkan Yılmaz.

Gökçe Akçelik, Türkiye’de underground müziğin gelişmesinde önemli bir rol oynayan ve bu mecrada birçok grubun öncüsü olarak tanımlanan “Replikas” grubunun kurucu üyesi ve solisti. Film müzikleri yaparak müzik hayatına devam eden Akçelik, “Takva” filmiyle En İyi Film Müziği dalında “Altın Portakal”ı kazanmıştı.

Teoman Kumbaracıbaşı da oyunculuk kariyerinin yanı sıra ünlü şairlerin şiirlerini şarkılaştırarak, kurucu üyesi ve solisti olduğu “Acaipademler” ve yeni projesi “Kara Kutu Portakaldır” ile müzikal yolculuğuna devam ediyor.

Çizeri olduğu “Dudullu Postası”nın dizileştirilmesiyle son dönmede adından söz ettiren Serkan Yılmaz ise bir yandan da Stand-Up gösterilerini sürdürüyor.

Üç isim, 19 Haziran Salı günü saat 21:00’de Kadıköy Salpa’da olacak ve seyirciler ile müzikal ve sanatsal birikimlerini paylaşıp söyleşecek.Seyircili gerçekleşen söyleşilere katılım ücretsiz
Adres: Osmanağa Mahallesi, Piri Çavuş Sokak, Salpa Bar & Eatery, Kadıköy – İstanbul