Ana SayfaGüncel‘The Night Of’ devam edecek mi?

‘The Night Of’ devam edecek mi?

HBO, karanlık atmosferi ve etkileyici senaryosuyla akıllarda yer eden 'The Night Of'un ikinci sezonu için açık kapı bıraktı.

Yılın en çok konuşulan televizyon yapımlarından biri olan ve en baştan beri bir mini seri olarak adlandırılan The Night Of’un yaratıcıları ve HBO temsilcilerinin dizinin ikinci sezonu için görüşmeler yaptığı ortaya çıktı.

Bant Mag’in aktardığı habere göre, bu yaz HBO’nun programlama şefi olan Casey Bloys, Variety’ye verdiği röportajda The Night Of‘un devam etmesini istediklerini dile getirdi.

Dizinin yaratıcıları Richard Price ve Steven Zallian’ın fikir alışverişi yapıyor olduklarına değinen

Bloys, dizinin yaratıcıları Richard Price ve Steven Zallian’ın tatmin olduğu bir hikayenin ortaya çıkmasının ardından kanalın The Night Of‘un yeni sezonu için çalışmalara başlayacağını açıkladı.

Ancak Bloys’a göre, ikinci The Night Of sezonu gerçekleşse bile bunun yakın bir gelecekte olmasını beklemek pek mümkün gözükmüyor.

Oyuncu kadrosunda Riz Ahmed, Bill Camp, John Turturro ve Peyman Moaadi’nin yer aldığı dizinin geri dönüşünün nasıl olacağı konusunda da henüz erken olduğunu dile getiren Bloys, yine de John Turturro’nun canlandırdığı John Stone karakterini yeniden görmenin heyecan verici olacağını sözlerine ekledi.

Previous post
Umutsuzluğu örgütlemek için: 'Umulmadık Topraklar'
Next post
'Öyküden senaryoya, senaryodan filme' atölyesi 19 Kasım'da