Ana SayfaGüncelSabah’tan ‘son dakika’: Silivri Cezaevi’nde ilginç bir kuş yere konduğu an yakalandı

Sabah’tan ‘son dakika’: Silivri Cezaevi’nde ilginç bir kuş yere konduğu an yakalandı

HABER MERKEZİ – Hükümete yakınlığıyla bilinen Sabah, Silivri Cezaevi çevresinde ‘üzerinde düzenek takılı ilginç bir kuşun yakalandığını’ okurlarına ‘son dakika’ logolu fotoğraf ile servis etti.

Silivri Cezaevi çevresinde üzerinde düzenek takılı bir kuşun yakalandığı iddia edildi.

Hükümete yakınlığıyla bilinen Sabah’a ait haberde, kuşun üzerine mektup ya da benzeri eşyaların takılabilmesi için malzeme takıldığı kaydedildi.

Nazif Karaman imzalı haberde, “Silivri Cezaevi çevresinde ilginç bir kuş yakalandı. Kuş’un üzerine düzenek bağlandığı görüldü” ifadesi kullanıldı.

Gazetenin internet sitesinde yer verilen haberde, “Silivri Cezaevi görevlilerinin yerleşke çevresinde uçan, üzerinde ilginç bazı malzemeler olan bir kuş gördüğü” ve “kuşun yere konduğu sırada yakalandığı” ifade edildi.

Gazete ‘son dakika’ olarak geçtiği haberi şöyle noktaladı: “Bu kuşun cezaevinde tutuklu bulunan mahkumlar tarafından cezaevleri ya da koğuşlar arası iletişimde kullanıldığı zannediliyor. Şaşkına dönen görevliler söz konusu kuşa düzeneğin nerede ve kimler tarafından monte edildiğini incelemeye aldı.”


PAYLAŞ:
    WhatsApp'da Paylaş!   Telegram'da Paylaş!     Yazdır   E-Posta Gönder

Önceki Haber
'ByLock' soruşturması: Aralarında BirGün editörünün de olduğu 9 gazeteci tutuklandı
Sonraki Haber
HDP'nin nöbetini ziyaret eden CHP'li vekiller: 'Faşizme karşı adalet talebimiz ortak'