Ana SayfaGüncelThe Turning 24 Ocak’ta vizyonda

The Turning 24 Ocak’ta vizyonda

HABER MERKEZİ – Henry James‘in ‘Yürek Burgusu’ romanı yeniden filme uyarlandı. Yönetmen koltuğunda Floria Sigismondi’nin bulunduğu film Türkiye’de 24 Ocak‘ta vizyona girecek.

Daha önce birçok kez sinemaya ve televizyona uyarlanan Henry James‘in “Turn of the Screw” (Yürek Burgusu) romanı yeni bir filme uyarlanıyor.

“The Turning” isimli bu filmin yönetmen koltuğunda, daha önce “Hemlock Grove”, “Daredevil” ve “American Gods” gibi dizilerin bazı bölümlerini yöneten, 2010 yapımı Joan Jett biyografisi “The Runaways”e imza atan Floria Sigismondi bulunuyor.

Korku-gerilim türündeki film, iki kardeşe bakmak için dadı olarak geldiği evde hayaletler gördüğünü söyleyen Kate’i odak noktasına alıyor.

“Blade Runner” 2049’da rol alan, yakın bir zamanda “Terminator: Dark Fate”de izleyeceğimiz Mackenzie Davis filmde Kate’e hayat veriyor.

Kardeşlerden Miles’ı, “Stranger Things” dizisiyle yıldızı parlayan Finn Wolfhard; Flora’yı da “The Florida Project” filmiyle adını geniş kitlelere duyuran Brooklynn Prince canlandırıyor.

Filmin senaryosunu da “The Conjuring” serisinin senaristleri Carey W. Hayes ve Chad Hayes kaleme alıyor.

Türkiye’de 24 Ocak‘ta vizyona girecek “The Turning”den yayınlanan fragmanı buradan izleyebilirsiniz.


Filmloverss
Previous post
Ayten Deligözoğlu'nu öldüren Hasan Deligözoğlu hakkında ağırlaştırılmış müebbet istemi
Next post
2018 ve 2019 Nobel Edebiyat Ödülü sahipleri açıklandı