Ana SayfaGüncelİlkay Akkaya ölümle tehdit edildiğini açıkladı, Adalet Bakanlığı’na seslendi

İlkay Akkaya ölümle tehdit edildiğini açıkladı, Adalet Bakanlığı’na seslendi

HABER MERKEZİ – İlkay Akkaya, 4 senedir bir kişi tarafından tehdit edildiğini açıkladı. Ölümle tehdit edildiğini belirten Akkaya, Adalet Bakanlığı’na seslenerek, ‘önlem alınsın’ dedi.

Sanatçı İlkay Akkaya, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla 4 senedir ölümle tehdit edildiğini duyurdu.

Yaptığı açıklamada Adalet Bakanlığı’nın adresini de etiketleyen Akkaya, bir kadının kendisini yıllardır tehdit ettiğini ve konserlerde olay çıkardığını söyledi.

Akkaya, yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Başka bir yol kalmadığı için yazıyorum. 4 yıldan beri beni telefonla sürekli arayan bir insan var. Ciddi psikolojik sorunları olan bir kadın bu. 4 yıl telefonla süren tacizlere, bir Adana konserinde olay çıkarmaya kadar vardı.
Tedavi olmasını sağlayabilmek için ailesine ulaşmaya çalıştım ancak aile de hiçbir şey yapmıyor. Erzurum’dan Adana konserinde gelip konser görevlilerine saldırınca olay polise yansıdı. Ben şikayetçi olmadım, tedavi edilmesini talep ettim.
Dosya uzlaştırma avukatına gitmiş. Şimdi dosyadaki tanıkların hepsini arayıp taciz ediyor ve adreslerimizi bildiğini söyleyerek tehdit ediyor. Ağabeyinin hakim olduğunu ve elinin her yere uzanacağını söylemiş tanıklardan birine.
Kendisini öldüreceğini ve 500 kişi olan kendi ailesinin de beni öldüreceğini söyledi az önce tanığa. Bu kişinin kendisine ya da başka birine zarar vermeden, önlem alınmasını talep ediyorum. Kişisel bilgilerimizin, beni tehdit eden birinin eline geçmesini de protesto ediyorum.”

Akkaya: Adım atıldı

İlkay Akkaya yaptığı yeni paylaşımla konuya ilişkin bir gelişme olduğunu duyurdu.

Akkaya, “Dün anlattığım olayla ilgili nihayet iyi bir gelişme oldu ve kişinin tedavisi için adım atıldı. Dilerim sağlığına kavuşur. Dostluğunuz için hepinize sonsuz teşekkürler” ifadelerini kullandı.


PAYLAŞ:
    WhatsApp'da Paylaş!   Telegram'da Paylaş!     Yazdır   E-Posta Gönder

Önceki Haber
Moritanya açıklarında mültecileri taşıyan tekne battı: En az 57 ölü
Sonraki Haber
AİHM, Osman Kavala kararını 10 Aralık'ta verecek