Pazar, Temmuz 25 2021

Tüm Haberler » Kategorinin tamamı…

HABER MERKEZİ – Çin’in doğu kıyısı, ölümcül sellerin ülkenin bazı bölgelerini harap etmesinden birkaç gün sonra büyük bir tayfun için hazırlanıyor.

Devamı…

HABER MERKEZİ – Şile Kaymakamlığı, yoğun dalga ve akıntı nedeniyle bugün ilçe sahillerinde gün boyu denize girmenin yasaklandığını duyurdu.

Devamı…

HABER MERKEZİ – Belçika, aşırı yağışlar nedeniyle bir kez daha sele teslim oldu.

Devamı…

HABER MERKEZİ – Corona virüsü vaka sayılarında tekrar artış eğiliminin görüldüğü birçok Avrupa ülkesinde, salgınla mücadele için alınan önlemler ve kısıtlamalar yeniden sertleştiriliyor.

Devamı…

HABER MERKEZİ – Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’ne sunulan son raporda IŞİD’in İdlib’i Türkiye’ye geçiş için kapı olarak kullandığı belirtildi.

Devamı…

HABER MERKEZİ – Türkiye ve ÖSO’nun kontrolünde bulunan Suriye’nin El Bab kentinde TSK konvoyuna yapılan saldırı sonucu 2 asker yaşamını yitirirken, 2 asker de yaralandı.

Devamı…

HABER MERKEZİ – Boğaziçi Üniversitesi Akademisyenleri, görevden alınan Prof. Dr. Melih Bulu, yerine vekaleten atanan Prof. Naci İnci ve YÖK Başkanı Yekta Saraç’ın da aralarında …

Devamı…

HABER MERKEZİ – Covid-19 nedeniyle son 24 saatte 58 kişi daha hayatını kaybetti, 12 bin 381 yeni vaka tespit edildi.

Devamı…

HABER MERKEZİ – Afgan hükümeti artan güvenlik tehdidi nedeniyle üç vilayet hariç ülke genelinde gece sokağa çıkma yasağı ilan etti.

Devamı…

HABER MERKEZİ – Türkiye Gazeteciler Sendikası, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Gazetecilerin özgürce haber yapması engellenirken Basın Bayramı kutlayacak hâlimiz yok” dedi.

Devamı…

HABER MERKEZİ – İHD, sol tarafı tamamen felçli olan ve kendi yaşamını idame edemeyen ağır hasta tutuklu Özal Korkmaz’ın koşulsuz şartsız tahliyesini istedi.

Devamı…

HABER MERKEZİ- TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, ırkçı saldırılara karşı çıkan baroların hedef gösterilmesine ilişkin, “Söz konusu olaylarla ilgili kaygılarını dile getiren ve uyarılarda bulunan barolarımızı …

Devamı…

HABER MERKEZİ- Konya’nın Meram ilçesine bağlı Çarıklar Köyü’nde ırkçı saldırı sonucunda katledilen Hakim Dal olayında gözaltına alınan 40 kişiden sadece biri tutuklandı.

Devamı…

HABER MERKEZİ – Cumartesi Anneleri, 29 yıl önce İstanbul’da gözaltında kaybedilen Hasan Gülünay’ın faillerini sordu. Kızı Deniz Gülünay, “Türkiye’nin gerçeği olan kayıplarımız bulanana, failleri yargılanana …

Devamı…

HABER MERKEZİ – Batman Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Kalkan, kesinleşmiş cezasının sona ermesinin ardından tahliye oldu.

Devamı…