Ana SayfaGüncelPeker’den Soylu ve Ateş hakkında yeni iddialar

Peker’den Soylu ve Ateş hakkında yeni iddialar

HABER MERKEZİ – Sedat Peker yaptığı yeni paylaşımda, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yönelik, “Sana söz veriyorum, seni Yüce Divan’da yargılatacağım. Seni rezil rüsva edeceğim. Anadolu adliyesinde ortak çalıştığın savcıları, o savcıların çocukları üzerinden yaptıkları serveti bir bir anlatacağım” ifadelerini kullandı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Veyis Ateş hakkında yeni iddialar ortaya attı.

Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Peker, Ateş için, “Süslü sülümanla Sezgin Baran Korkmaz’ın arasını bulmak için Sezgin Baran Korkmaz’dan avanta istemedim desene.Namusun yok mu senin?” ifadelerini kullandı.

Ardından Soylu’ya seslenen Peker, şunları söyledi:

Sana söz veriyorum, seni Yüce Divan’da yargılatacağım. Seni rezil rüsva edeceğim. Anadolu adliyesinde ortak çalıştığın savcıları, o savcıların çocukları üzerinden yaptıkları serveti bir bir anlatacağım. Seni mahvedeceğim. Eski il müdürü Mustafa Çalışkan beyin yolladığı emniyet müdürünü, Mustafa Çalışkan bey tayin olduktan yirmi gün sonra istihbarattan sorumlu il emniyet müdür yardımcısı olarak İstanbul’a nasıl getirttiğini, Anadolu adliyesindeki sana bağlı savcılar ve İstanbul’daki istihbarattan sorumlu il emniyet müdür yardımcısıyla Thodex operasyonunu nasıl yönlendirdiğinizi, yeğenin ve oğlun vasıtasıyla bu şahısla irtibat kurup yurt dışında bu paranın büyük kısmını nasıl aldığınızı da anlatacağım.
Önceki Haber
Erdoğan YPG konusunda istediğini alamadı
Sonraki Haber
'Thodex'in kurucusu Özer de kaçmadan önce bakanlığa çağrıldı' iddiası