Ana SayfaGüncel“Ben iyi değilim” diyen usta oyuncu Füsun Demirel: Bir işi bile çok gördüler

“Ben iyi değilim” diyen usta oyuncu Füsun Demirel: Bir işi bile çok gördüler

HABER MERKEZİ – Çalıştığı dizi kadrosundan çıkartılan ve yeni yapımlarda kendisine iş verilmeyen usta oyuncu Füsun Demirel, “Sadece bir işi bile çok gördüler. Ben iyi değilim” dedi, “Hiç mi yürekli bir yapımcı yönetmen kalmadı?” diye sordu. Demirel’in bu paylaşımı üzerine sanatçıya “#FüsunDemirelHalkınSanatçısıdır” hashtag’i ile destek verildi.

“Gerilla annesini oynamak istiyorum” dediği için hükümete yakınlığıyla bilinen ATV’de çalıştığı dizi kadrosundan çıkartılan, yeni yapımlarda kendisine iş verilmeyen usta oyuncu Füsun Demirel, sosyal medya hesabından duruma tepki gösterdi.

İşsiz geçirdiği üçüncü yılı olduğunu belirten usta oyuncu, “Hiç mi yürekli bir yapımcı yönetmen kalmadı?” diye sordu ve ekledi: “Sadece bir işi bile çok gördüler. Ben iyi değilim.”

Füsun Demirel’in paylaşımı şöyle:

“Üçüncü yılım ve sadece işimi istiyorum… Çalışmak… Herkes gibi… Hiç mi yürekli bir yapımcı yönetmen kalmadı. Neyim ben? Hizmetten başka, insanlıktan sevgiden başkan ne örnekledim ki bu hayatta. Artık dayanamıyorum. Yüreğim daha fazlasına dayanmıyor. Bilin istedim. Sadece bir işi bile çok gördüler. Ben iyi değilim…”

Bu paylaşımı sosyal medyanın gündemine oturan Demirel, ardından yaptığı paylaşımda ise “Gelen destek mesajlarına sonsuz teşekkürler… Çok incitici mesajlar da geliyor… Yoruma kapatmak zorunda kaldık” diye yazdı.

Paylaşımları üzerine sosyal medyadan Demirel’e “#FüsunDemirelHalkınSanatçısıdır” hashtag’i ile destek mesajları gönderildi:

https://twitter.com/iremafsin/status/981312724188696576

 


PAYLAŞ:
    WhatsApp'da Paylaş!   Telegram'da Paylaş!     Yazdır   E-Posta Gönder

Önceki Haber
Mart ayında erkekler tarafından 25 kadın öldürüldü
Sonraki Haber
Latin Amerika'nın ilk Ermeni milletvekili Kechichian’ın Yozgat’tan Río de la Plata’ya uzanan hikayesi