Kaftancıoğlu’ndan HDP’ye başsağlığı ziyareti
![](https://gazetekarinca.com/wp-content/uploads/2021/06/hdp_kaftancioglu.jpg)
HABER MERKEZİ – CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İzmir’de öldürülen Deniz Poyraz için HDP İstanbul İl Örgütü’ne başsağlığı ziyaretinde bulundu.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İzmir’de Halkların Demokratik Partisi (HDP) İl Örgütü’ne yönelik gerçekleşen ve parti çalışanı Deniz Poyraz’ın öldürüldüğü saldırının ardından HDP İstanbul İl Örgütü’nü ziyarette bulundu.
Kaftancıoğlu ve beraberindekileri, HDP İstanbul İl Eşbaşkanları Elif Bulut ve Erdal Avcı karşıladı.
Ziyarette İl Eşbaşkanları’na başsağlığı dileyen Kaftancıoğlu, dayanışma duygularını iletti.
CHP’lilerin ardından Halkevleri yöneticileri de HDP İl Örgütü’ne ziyarette bulunup, başsağlığı dileklerinde bulundu.