Ana SayfaGüncelBakanlık yanıt vermediği için Amedspor kongresi yapılamadı

Bakanlık yanıt vermediği için Amedspor kongresi yapılamadı

HABER MERKEZİ – TFF 2’nci Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Amedspor, İçişleri Bakanlığı’na yapılan izin başvurusuna yanıt verilmediği için kongresini gerçekleştiremedi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2’nci Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Amedspor, bugün için planladığı olağanüstü kongresini gerçekleştiremedi.

Amedspor Yöentim Kurulu’ndan konuya dair yapılan açıklamada, kongre için İçişleri Başkanlığı’na yapılan izin talebine yanıt verilmediği belirtildi. Açıklamada, şunlar kaydedildi:

Daha önce de belirtiğimiz gibi 4. Olağanüstü Kongremizi yapma yetkisi pandemi genelgesi gereğince İçişleri Başkanlığı iznine tabi tutulduğundan kulübümüz kongreyi yapmak için bakanlığa izin başvurusunda bulunmuştur.

Yönetim kurulumuzun daha önce gerekçesini paylaştığı kongre için 4 Ağustos 2020 tarihinde Diyarbakır Valiliği aracılığıyla İçişleri Bakanlığı’na yapılan izin başvurusuna henüz yanıt verilmemiştir. Genelge içeriğinde de belirtildiği üzere spor kulüplerinin gelecek planlamalarının zarar görmemesi için başvurularının ivedilikle yanıtlanması gerekmektedir.

Kulüp olarak yapmış olduğumuz izin başvurusuna ivedilikle yanıt verilmesini beklemekteyiz. Başvurumuza yanıt verildiğinde kongremiz gerçekleşecektir.


PAYLAŞ:
    WhatsApp'da Paylaş!   Telegram'da Paylaş!     Yazdır   E-Posta Gönder

Önceki Haber
“Asgari ücretlinin maaşı 7 ayda 527 TL eridi”
Sonraki Haber
Başsavcılıktan “Demirtaş’ın buzdolabı talebi” açıklaması